BIMobject® Apps

BIMobject® Apps to bezpłatne rozszerzenia do oprogramowania ArchiCAD, AutoCAD, Revit czy SketchUp, dzięki którym obiekty BIM dostępne na portalu bimobject.com można w prosty i intuicyjny sposób bezpośrednio umieścić w opracowywanym przez użytkownika projekcie. Wszystkie obiekty można pobierać za darmo, wystarczy tylko zarejestrować się na stronie bimobject.com. BIMobject App® dla Vectorworks nie wymaga instalowania, ponieważ jest ona częścią Vectorworks Architect 2017 service pack 1.
 
Wszystkie nasze aplikacje łączą BIMobject® Cloud bezpośrednio z wybranym przez ciebie programem, więc możesz przeglądać, filtrować i pobierać obiekty BIM do swojego projektu bez konieczności przełączania się między oknami. Nie wahaj się i pobierz wybraną aplikację, aby uzyskać dostęp do tysięcy rzeczywistych produktów prawdziwych producentów.

 

BIMobject® App dla Vectorworks została połączona z Vectorworks Architect 2017 service pack 1. Z tą aplikacją możesz używać treści nie tylko w formatach VWX, ale również DWG, SKP i 3DS. Użytkownicy znajdą tę funkcję BIMobject w programie w narzędziach “Furn/Fixtures”. Nie jest wymagana żadna instalacja!

 

BIMobject ArchiCAD App

BIMobject® App dostępne jest dla następujących wersji ArchiCAD: 15, 16, 17, 18, 19 i 20. Jest to najbardziej zaawansowane wersja dodatku. Nadaje się zarówno dla komputerów Mac i PC, jest to idealne narzędzie dla architektów i wszystkich innych poszukujących aplikacji z bardziej zaawansowanymi funkcjami.

Pobierz

BIMobject Sketchup APP

BIMobject® App dla SketchUp jest kompatybilna z wersjami programu: 2014, 2015 oraz 2016 dla komputerów z systemem Windows I Mac OS X. Wszechstronna i łatwa w obsłudze aplikacja jest doskonałym narzędziem dla studentów architektury, architektów i projektantów wnętrz oraz innych specjalistów z branży.

Pobierz

 

BIMobject Revit App

BIMobject® App dla Revit integruje BIMobject® Cloud dla Revit. W zeszłym roku była jedną z najczęściej pobieranych aplikacji wśród Revit Apps. Podobna jest do BIMobject® App dla SketchUp, w szczególności nadaje się do budowy konstrukcji i specjalistów budowlanych, na przykład osób korzystających z pakietów mechanicznych, elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych (MEP). BIMobject® App obsługuje Revit dla wersji 2015, 2016, 2017 i 2018.

Pobierz

BIMobject AutoCAD App

Z BIMobject® App dla AutoCAD w łatwy i intuicyjny sposób można szukać, pobierać i umieszczać obiekty 2D, 3D i DWG do swoich projektów. BIMobject® App kompatybilne jest z wersjami AutoCAD 2013, 2014, 2015, 2016 and 2017.

Pobierz

 

Wszystkie aplikacje BIMobject® Apps można pobierać za darmo, po wcześniejszej rejestracji na stronie. Znajdź tysiące rzeczywistych obiektów rzeczywistych producentów.