BIManalytics® Core™

BIManalytics® Core stanowi rozwiązanie typu SaaS, umożliwia analizę rynku na potrzeby działań przedsprzedażowych według pobrań z BIMobject® Cloud. Rozwiązanie to stanowi wsparcie dla biznesu, jak również narzędzie do komunikowania się z użytkownikami w sposób bezpośredni lub pośredni.

Śledzenie pobrań

Każdy produkt pobrany z BIMobject Cloud jest notowany w aktywności. BIManalytics Core zbiera całą aktywność pobrań wraz z cyfrową treścią od producentów branży budowlanej znajdujących się na BIMobject Cloud, gdzie dane są przechowywane w celu umożliwienia różnego rodzaju analiz. Narzędzie to jest w stanie sortować, filtrować i prezentować analizy z bazy danych, definiowany jest jako big data. Ma ono zdolność relacjonowania w różnym zakresie (na przykład okres czasu) oraz narzędzie to potrafi dostarczać szczegółowe informacje o tym, który system BIM jest używany, w którym z krajów, po to aby wspierać decyzje Producentów Branży Budowlanej.

Potencjalni klienci

Celem jest dostarczenie personelowi działu sprzedaży środków i informacji do zachęcenia i oszacowania możliwości sprzedażowych, dzięki narzędziu do tego stworzonemu i uzupełnieniu do systemu CRM. Używając BIManalytics Core personel działu sprzedaży może kontaktować się z profesjonalnymi użytkownikami BIM i może otrzymać szczegółowe informacje takie jak zawód i nazwa firmy. Personel działu sprzedaży może umieszczać w różnych miejscach bezpośrednich lub pośrednich użytkowników jako pożądanych nabywców, współpracować z nimi i znajdować potencjalne przyszłe projekty i okazje. Narzędzie pozwala personelowi sprzedaży uzyskać informacje o poszczególnym użytkowniku na każdym poziomie geograficznym kraju, regionu, miasta czy kodu pocztowego. Mapa świata przedstawiająca poszczególne regiony pozwala personelowi sprzedaży mieć ogólny zarys obszarów, na których pojawiają się potencjalni klienci i produkty są sprzedawane.

Dla zespołu marketingowego

BIManalytics Core umożliwia zespołom marketingowym analizę, która kampania, produkty, źródła, formaty plików i obszary pracują najlepiej i oferują możliwość pomiaru zwrotu z inwestycji z ich treści BIM. Zespoły marketingowe mogą także gromadzić sprawozdania bezpośrednio z narzędzia do plików pdf, aby obejrzeć wyniki.

BIMobject® Spitfire i BIMsupply®

BIManalytics Core w pełni obsługuje BIMobject SpitFire, posiada licencję dopasowaną do biznesu oraz funkcje użytą w BIMsupply i na stronie bimobject.com. SpitFire ma trzy poziomy licencji: dopasowanie biznesu do strony produktowej na bimobject.com, zestaw materiałów BIMsupply w chmurze oraz przestrzenie projektowe BIMsupply w 3D. Wszystkie funkcje dopasowywania biznesu oparte są na obszarze lokalnych przedstawicieli sprzedaży, określonego przez kod pocztowy. Przy włączonej funkcji BIMobject SpitFire w konkretnym kraju, producenci mogą dodawać swój zespół sprzedaży do BIManalytics Core a przedstawiciele lokalnych sprzedaży będą dopasowani do użytkowników BIM. BIManalytics Core może zostać ustawione według kraju, regionu aż po kod pocztowy. Przy włączonej usłudze dopasowania biznesu, użytkownicy końcowy (profesjonalni użytkownicy BIM) skontaktują się z twoim kanałem sprzedaży i/lub łańcuchem dostaw z bezpośrednią prośbą o cenę, wsparcie produktu i zamówienie.

BIManalytics Core App

BIManalytics Core użytkownicy mogą korzystać z aplikacji dostępnej na telefon iPhone, która oferuje szybki i łatwy sposób bezpośredniego dostępu do aktualizacji bazy potencjalnych klientów oraz do oceny i komunikowania się z nowymi potencjalnymi klientami. Aplikacja jest darmowa, ale wymaga od przedstawicieli handlowych subskrypcji BIManalytics Core wraz z obszarem sprzedaży określonym przez administratora BIManalytics Core.

BIMobject Mail Message

BIManalytics Core pracuje równocześnie z narzędziem komunikacji BIMobject Mail. Jest to zintegrowane centrum wiadomości, gdzie pracownicy działu sprzedaży mogą kontaktować się, wspierać i komunikować z użytkownikami BIM.

Download the parameter file