BIMobject® Cloud

BIMobject® Cloud jest to centralna baza danych działająca w chmurze, w której przechowywane są wszystkie informacje i obiekty BIM.

BIMobject® Cloud jest zbudowana w taki sposób, że wyszukiwarka optymalizuje każdy produkt, który jest publikowany na portalu dzięki bezpośredniemu odnośnikowi oraz unikalnemu adresowi URL. Portal zawiera tylko produkty prawdziwych producentów. Nie publikujemy ogólnych komponentów lub komponentów BIM przedstawiających produkty, których linie nie są kontynuowane. Zawsze pracujemy w bliskiej współpracy z każdym producentem.

BIMobject® Cloud jest również gospodarzem markowych katalogów internetowych – Product Site, które pozwalają producentom posiadać własne strony dla swojej marki. Co więcej wszystkie obiekty BIM mogą być użyte przez media społecznościowe takie jak Facebook, Twitter, Pinterest i Houzz. Pozwalamy także innym portalom związanym z budownictwem pobierać obiekty przez usługi internetowe, zarówno z możliwością zapytania o katalog XML, ale również z opcją zintegrowania produktów jako iframe'd BIMobject®, znane jako Channels.

Download the parameter file