BIMobject® Mosquito

Technologia Mosquito pozwala każdemu z licencją na tworzenie obiektów BIM bezpośrednio w BIMobject® Cloud i publikowanie ich w kilka minut w świat.® Cloud and publish them in minutes to the world.

Rozwój obiektów online

Nasza technologia jest pierwszą na świecie pozwalającą developerom, partnerom i producentom na tworzenie obiektów BIM bezpośrednio w chmurze. Jest ona łatwa w użyciu i nie potrzebujesz żadnej wiedzy na temat oprogramowania CAD lub BIM aby tworzyć treści BIM.

  • Brak potrzeby pobierania jakiegokolwiek oprogramowania
  • Instalacja niewymagana
  • Działa na każdej przeglądarce internetowej wspierającej Web-GL

Dodawaj własności i wartości błyskawicznie

Technologia Mosquito będzie działać z BIMobject® Properties (BOPC) , aby umożliwiać dodawanie większej ilości informacji i własności do obiektów podczas ich kreowania lub na późniejszym etapie w procesie z BIMobject® Apps.

Zbiorcze przesyłanie do masowego tworzenia obiektów

Funkcja wysyłania masowego umożliwia interakcję z zewnętrznymi bazami danych. Pliki excel mogą być wykorzystane do automatycznej masowej produkcji dużych ilości przedmiotów z zewnętrznymi źródłami danych, takimi jak systemy PIM.

Budowanie obiektów za pomocą geometrii lub szablonów

Mosquito będzie stale rozwijane, aby umożliwić większej liczbie typów obiektów, tych pochodzących z geometrycznych kształtów i szablonów, na bardziej zaawansowaną geometrię 3D.

Wsparcie ArchiCAD i Revit

Technologia Mosquito automatycznie będzie tworzyć pliki natywne dla ArchiCAD i Autodesk Revit.

WebGL 3D

Technologia ta wykorzystuje WebGL, aby dać użytkownikom na żywo relacje obiektu 3D, który jest w trakcie budowy, bezpośrednio w przeglądarce internetowej. Parametry takie jak wysokość, szerokość i głębokość są podstawą geometrii 3D, a wszystkie dostępne właściwości produktu zostaną dodane do ostatecznego przedmiotu BIM.

Tekstury

Dodaj dowolny obraz przedstawiający powierzchnię, na przykład, mozaiki, tkaniny, ceramiki lub wyglądu AGD.

Download the parameter file