Tworzenie obiektu i proces

Tworzenia obiektu

Oferujemy wysoko wykwalifikowane usługi, takie jak modelowanie 3D, programowanie, tworzenie skryptów, konwersję CAD i innych danych do budowy inteligentnych i wysokiej jakości obiektów BIM.

Pracujemy z mieszanką standardowych narzędzi dostępnych na rynku z własnymi zastrzeżonymi osiągnięciami, które przyspieszają i dają nam konkurencyjną przewagę w PCM. Możemy zapewnić zarówno zarządom lokalnych projektów od naszych partnerów, jak i lokalnym biurom na całym świecie najbardziej wykwalifikowanych pracowników do pracy.

Nasz personel składa się z ekspertów BIM, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w obsłudze systemów CAD i BIM w branży budowlanej. Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w tworzeniu treści dla branży AEC.

Proces

W BIMobject® pomożemy ci i twojej organizacji zbierać, analizować, przesyłać informacje i dane z produkcji i marketingu do małych i kompaktowych obiektów BIM.

Będą oni pracować jako wirtualni agenci sprzedaży dla ciebie, gdy architekci i konsultanci będą budować modele czy projektować budynki z ich oprogramowaniem CAD/BIM. Proces jest prosty, ale działa w praktyce, wszyscy nasi kierownicy projektów są ekspertami BIM i większość z nich to przeszkoleni architekci, którzy są ekspertami 3D od wielu lat.

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymaniem krótkiej oceny handlowej, jesteśmy szczęśliwi, że możemy odwiedzić twoją firmę i wykonać niezbędne analizy aktualnej sytuacji firmy takie jak złożoność produktu, USP, procedury zakupu, rynki eksportu itp.

Download the parameter file