BIMobject® Solutions

W tej części można znaleźć informacje dotyczące rozwiązań dla Firm Budowlanych, Producentów i osób pracujących w branży AEC


BIMobject® Cloud

BIMobject® Cloud to centralna baza danych działająca w chmurze, w której przechowywane są wszystkie informacje i obiekty BIM. Chmura ta zawiera parametryczne obiekty BIM reprezentujące rzeczywiste produkty rzeczywistych producentów.

BIMobject® Apps

 BIMobject® Apps to bezpłatne rozszerzenia do oprogramowania SketchUp, Revit, ArchiCAD i  AutoCAD, dzięki którym obiekty BIM dostępne na portalu bimobject.com można w prosty i intuicyjny sposób bezpośrednio umieścić w opracowywanym przez użytkownika projekcie. Wszystkie obiekty można pobierać za darmo, wystarczy tylko zarejestrować się na stronie bimobject.com. BIMobject App® dla Vectorworks nie wymaga instalowania, ponieważ jest ona częścią Vectorworks Architect 2017 service pack 1.

BIManalytics® Core

BIManalytics® Core stanowi rozwiązanie typu SaaS, umożliwia analizę rynku na potrzeby działań przedsprzedażowych według pobrań z BIMobject® Cloud. Rozwiązanie to stanowi wsparcie dla biznesu, jak również narzędzie do komunikowania się z użytkownikami w sposób bezpośredni lub pośredni.


BIMobject® Product Site

BIMobject® Product Site to nowoczesny i inteligenty sposób publikacji rzeczywistych obiektów BIM producentów umożliwiający zarządzanie treściami cyfrowymi.

BIMobject® Hercules

BIMobject® Hercules jest rozwiązaniem dedykowanym dla dużych przedsiębiorstw, służącym do opracowywania, organizacji, strukturyzacji, standaryzacji oraz zarządzania własnymi obiektami BIM. Jednocześnie umożliwia ono publikację obiektów w chmurze i przydzielanie do nich praw dostępu zdefiniowanym grupom użytkowników.

BIMobject® Properties

BIMobject® Properties, BOPC, określa przyszłe standardy przechowywania właściwości obiektów zawierających parametry, metadane czy cechy. Umożliwia producentowi inteligentne dodawanie własności obiektów, takich jak między innymi systemy klasyfikacji.

BIMobject® Mosquito

Technologia Mosquito pozwala każdemu posiadaczowi licencji na tworzenie obiektów BIM bezpośrednio w chmurze oraz na ich globalną publikację w przeciągu kilku minut.


BIMscript® & LENA

BIMscript® & LENA to technologia i rozwiązanie zapewniające optymalizację i przyspieszenie procesu tworzenia zawartości BIM. Te autorskie technologie oparto na otwartym języku skryptowym, co zapewnia użytkownikom powszechną dostępność i gwarantuje możliwość tworzenia własnych obiektów BIM.


BIMsupply®

BIMsupply® to rozwiązanie oparte na chmurze, które pozwoli użytkownikowi BIM na tworzenie zestawień materiałów, przetargów, ofert oraz bezpośrednich zamówień, korzystając z projektowania BIM w programie Autodesk Revit. Rozwiązanie pozwoli na dzielenie się za pomocą chmury listą produktów producentów materiałów budowlanych (Building Product Manufactures, BPM) w celu uzyskania cen, zapytań oraz bezpośrednich zamówień.


 Oferujemy zaawansowane usługi, takie jak modelowanie 3D, programowanie, tworzenie skryptów, konwersję plików CAD i innych danych do budowy wysokiej jakości inteligentnych obiektów BIM.